Zomeractiviteiten afgelast

Ook de werkgroep Zomeractiviteiten heeft te maken met adviezen en voorschriften, waar we ons aan moeten houden. Maar voor ons is vooral belangrijk het bewaken van uw gezondheid en het voorkomen van besmettingsgevaar. Uw veiligheid staat voorop. Wij, ouderen, behoren tot de risicogroep.
Wij hadden het plaatje rond voor drie weken van mooie en afwisselende activiteiten. Er is hard gewerkt door de enthousiaste leden van de werkgroep, maar toch is besloten dat de Zomeractiviteiten dit jaar NIET doorgaan.
We weten op dit moment niet, hoelang het corona-virus ons nog in de greep zal houden.
De afstandsmaatregel van 1,5 m. zal zeker nog lang worden gehandhaafd. Deze kunnen wij niet garanderen op het moment dat er een uitstapje zou worden gemaakt. Denk maar eens aan vervoer naar een activiteit met de auto, of de bus.
Als er andere inzichten en maatregelen komen, gaan wij bekijken wat er nog mogelijk is, om samen toch nog gezellig op pad te gaan. Dit zal dan misschien mogelijk zijn na 1 september.
We kunnen samen niets anders doen dan geduldig afwachten hoe deze strijd tegen het corona-virus verder zal verlopen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s