Afgelasting activiteiten verlengd

Helaas hebben de maatregelen tegen het bestrijden van het Corona-virus ook veel invloed op onze activiteiten. Zeker omdat de meesten van onze leden in de risicogroep vallen, hebben we besloten om het zekere voor het onzekere te nemen en alle activiteiten tot ten minste 1 juni niet door te laten gaan. . Zodra er meer bekend is, zullen we u informeren via het Hoogeloontje en uiteraard ook via onze website.

Wij hopen dat we in juni of, voor sommige activiteiten, na de zomervakantie, al onze leden weer in goede gezondheid kunnen ontmoeten. Pas goed op uzelf en op uw dierbaren!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s