Activiteiten afgelast tot 1 september

Meeste activiteiten afgelast tot 1 september, fietsen wordt opgestart!
Helaas hebben de maatregelen tegen het bestrijden van het Corona-virus nog steeds veel invloed op onze activiteiten. Zeker omdat de meesten van onze leden in de risicogroep vallen, hebben we besloten om het zekere voor het onzekere te nemen en bijna alle activiteiten tot ten minste 1 september niet door te laten gaan. Uitzondering is het samen fietsen! We willen dit graag weer opstarten. Hierbij is het wel mogelijk om voldoende afstand van elkaar te houden. We starten woensdag 17 juni voor een tocht van ongeveer 40 kilometer. We vertrekken om 13.30 uur bij Den Bogerd. Neem wel zelf koffie/thee of iets anders te drinken en eventueel te eten mee, voor het geval we geen geschikt terras tegenkomen. Jo Brans zorgt voor een mooie route. We zien er naar uit om onze (fietsende) leden weer te ontmoeten! Het is de bedoeling om weer iedere week, voortaan op woensdag dus, te gaan fietsen.
Het onderhoud van het kerkhof blijft ook doorgaan.
De dagreis, die al verzet was van het voorjaar naar het najaar, laten we niet doorgaan. In een bus zitten we toch dicht op elkaar, en langere tijd in de bus. Het leek ons als bestuur beter om de dagreis door te schuiven naar 2021, we hopen er dan weer met een grote groep een mooie reis van te kunnen maken.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s