Wandeling op Landgoed Wellenseind

Op woensdag 18 september gaan we wandelen op Landgoed Wellenseind. Dit landgoed is van de heer Zeeman (van de bekende winkels) en is sinds kort opengesteld. We wandelen onder leiding van een gids, die ons het een en ander zal vertellen over dit prachtige gebied. De wandeling begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Voor wie met de fiets wil gaan: we vertrekken om 13.00 uur vanaf Den Bogerd. Degenen die er met de auto naar toe gaan zien we graag om 13.45 uur bij het ontmoetingscentrum. U vindt het aan de Dunsedijk 3A in Lage Mierde. Zorg voor goede (wandel)schoenen! Er zijn geen kosten aan verbonden, alleen eventuele drankjes na afloop zijn voor eigen rekening.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s