Presentatie Samen bankieren en veilig bankieren

Vrijdag 9 juni geven Wim de Laat van Rabobank de Kempen en Annique van Oosterwijk, die op de fraudeafdeling van Rabobank werkt, een presentatie over samen bankieren en veilig bankieren. U krijgt uitleg over de verschillende mogelijkheden die er tegenwoordig zijn om te betalen en bankieren. Ook komen onderwerpen als volmachten en het voorkomen van financieel misbruik aan de orde. Na de pauze staat het onderwerp veilig bankieren op de agenda. Hoe kunt u voorkomen dat u slachtoffer wordt van fraude? Wat zijn de meest voorkomende vormen van fraude en hoe kunt u ze herkennen? Uiteraard is er gelegenheid om vragen te stellen.
We beginnen op 9 juni om 14.00 uur, in de podiumzaal van d’n Anloôp. Er zijn geen kosten aan verbonden. Uiteraard wordt u ontvangen met koffie of thee. We rekenen op veel belangstellenden!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s