Presentatie Levenstestament

Vrijdagmiddagactiviteit: Informatie van de notaris

Op vrijdagmiddag 21 april komt mevrouw Marina Dirks, kandidaat-notaris bij notariskantoor Van Voskuijlen & Koekkoek uit Bladel, ons informeren over onder andere het belang van een levenstestament. Naast het ‘gewone’ testament, waarin wordt vastgelegd wie na een overlijden bevoegd is de nalatenschap af te wikkelen, vinden steeds meer mensen het belangrijk om ook voor het geval men nog wel in leven is, maar niet langer in staat blijkt te zijn om de eigen zaken te regelen, iemand aan te wijzen om dit voor hem/haar te doen. Dit kan met het opmaken van een algehele notariële volmacht (ook wel levenstestament genoemd). Ook dit onderwerp kan voor veel van onze leden interessant zijn. Omdat we graag vooraf willen weten hoe veel personen we kunnen verwachten, vragen wij u om even te mailen (riannebeerens@hotmail.com) of te bellen met Rianne Beerens (682247 of 0612084017) als u op vrijdag 21 april aanwezig wilt zijn. We beginnen om 14.00 uur. Er zijn geen kosten aan verbonden. Opgeven kan nog tot en met woensdag 19 april. Het wordt vast een heel leerzame middag!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s