Geslaagde zomeractiviteiten

Het is weer voorbij, drie mooie, prachtige weken met activiteiten. Wat hebben we allemaal genoten van elkaar en de bezienswaardigheden. De ontvangsten op de locaties waren hartelijk en altijd stond de koffie en thee klaar met iets lekkers, een vlaai, taartjes, een abrikozen slof, cake. Uiteenlopende activiteiten van wandelingen, kunst, museums, creatief bezig zijn, spelen en cultureel genieten, tot visie op het runnen van grote bedrijven en hun toekomstvisie. Maar ook terug in de tijd met herinneringen aan W.O II, die enorm binnenkwamen. Ook terug in de tijd door het kijken naar oud gereedschap, brommers, kleding en auto’s. De technische vooruitgang heeft grote sprongen gemaakt en daar zijn we blij mee. Vele dagen zijn afgesloten met een lekker dinertje, maar aan alles komt een eind. Deze 3 weken zijn omgevlogen!!!

Ook wij hebben genoten en voor iedereen een dank je wel.

Graag zien wij jullie terug in 2023.

Werkgroep Zomeractiviteiten

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s