Kookcursus

In oktober willen we starten met een kookcursus. Uiteraard alleen als de corona-maatregelen het toelaten.. Deze vindt plaats in ’t Kompas, Torendreef 20 in Bladel, onder leiding van Simon van Hoppe. De eerste cursusdag is woensdag 13 oktober, van 09.00 uur tot ongeveer 13.00 uur (inclusief eten en afwassen). Er komen minimaal zes lessen, iedere week op woensdag. De kosten komen uit op ongeveer € 11,– per les, afhankelijk van de inkoopprijs van vlees, groente en zo. Er kunnen maximaal 12 leden deelnemen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Gezellig om dat samen met uw partner, vriend, vriendin of buurvrouw te gaan doen. Belangstelling? Meldt u zich dan snel aan bij Rianne Beerens, Driesboom 7, telefoon 682247 of riannebeerens@hotmail.com. Wie het eerst komt, het eerst maalt en vol = vol.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s