Activiteiten voorlopig gestopt

Omdat Steunpunt den Bogerd de komende twee weken is gesloten, gaat de stoelengym op woensdag 4 en 11 november NIET door. In overleg met de wandelgroep is besloten om op deze twee woensdagen ook NIET te gaan wandelen. Aangezien het coronavirus toch wel erg aanwezig is, ook in Hoogeloon, is het beter om even een pas op de plaats te maken. De komende twee weken gaat ook het gymmen in den Anloôp op donderdag nog niet door. En ook het samen fietsen op woensdagmiddag is gestopt. Het is niet meer zo’n fietsweer; hopelijk kunnen we dat in het voorjaar weer zonder corona-perikelen opstarten. Zodra we weer activiteiten kunnen opstarten, laten we dat weten via een bericht in het Hoogeloontje.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s