We gaan weer Fietsen!

Vanaf woensdag 17 juni gaan we weer wekelijks fietsen! Hierbij is het wel mogelijk om voldoende afstand van elkaar te houden. We starten woensdag 17 juni voor een tocht van ongeveer 40 kilometer. We vertrekken om 13.30 uur bij Den Bogerd. Neem wel zelf koffie/thee of iets anders te drinken en eventueel te eten mee, voor het geval we geen geschikt terras tegenkomen. Jo Brans zorgt voor een mooie route. We zien er naar uit om onze (fietsende) leden weer te ontmoeten! Het is de bedoeling om weer iedere week, voortaan op woensdag dus, te gaan fietsen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s